Publikacje
Dysleksja PDF Drukuj Email
Szkoła - publikacje

Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji  w naszej szkole
W dniach 16 – 18 listopada 2015 r. uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w zajęciach zorganizowanych w ramach Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji.
Spotkania te, organizowane co rok, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, więc zjawiają się na nich nie tylko takie, które mają trudności w nauce.
Więcej…
 
DYSLEKSJA PDF Drukuj Email
Szkoła - publikacje

Dnia 18.11.2015 uczniowie klas 1-3 wzięły udział w konkursie kaligraficznym organizowanym w naszej szkole w ramach Europejskiego Tygodnia Walki z Dysleksją. Uczniowie dołożyli wszelkich starań, aby ich pismo było staranne i estetyczne. Ich wysiłki zostały wynagrodzone.
Więcej…
 
Ferie PDF Drukuj Email
Szkoła - publikacje
Ferie zimowe tuż, tuż !

Już od 3.02.1014 r. możemy cieszyć się dwoma tygodniami wolnych dni. Podczas wypoczynku musimy jednak pamiętać o zasadach bezpieczeństwa. Oto kilka z nich :
1.    Korzystajmy tylko ze specjalnie przygotowanych lodowisk. Pod żadnym pozorem nie wchodźmy na zamarznięte jeziora, stawy itp.
2.    Pamiętajmy, aby przed wyjściem z domu ubrać się odpowiednio do pogody, żeby nie słodzić zbyt mocno swojego organizmu.
3.    Zaopatrzmy się w specjalny krem przeciwmrozowy i nasmarujmy nim twarz oraz ręce, ponieważ jego filtry UV będą nas chronić przed zimnem i unikniemy na twarzy popękanych naczynek.
4.    Nie rzucajmy  twardymi śnieżkami w koleżanki i kolegów, ponieważ można zrobić przez to krzywdę.
5.    Nie ślizgajmy się na zamarzniętych kałużach, chodnikach itp. ponieważ może to doprowadzić to różnych złamań.
6.    Pamiętajmy, by powiadomić Straż Pożarną lub osobę dorosłą, gdy zauważymy zwisające z jakiegokolwiek budynku duże, zwisające sople.
7.    Do zabawy na śniegu i zjazdów na sankach wybierajmy miejsca bezpieczne, z dala od ulicy.
8.    Nie dołączajmy sanek do samochodu, gdyż może się to skończyć tragicznie.
Więcej…
 
„W krainie mitów” PDF Drukuj Email
Szkoła - publikacje

„W krainie mitów”
27 listopada pod opieką nauczycieli udaliśmy się do teatru na spektakl: „W krainie mitów”. Został on przygotowany przez Teatr Narodowy im. Adama Mickiewicza  z Wrocławia. Po pieszej, czterdziestominutowej wędrówce, dotarliśmy do budynku. Zostawiliśmy nakrycia wierzchnie w szatni i zajęliśmy miejsca na widowni.
Więcej…
 
Zdrowie PDF Drukuj Email
Szkoła - publikacje


Zdrowe odżywianie
Jesienią i zimą częściej zapadamy na choroby górnych dróg oddechowych. Zapominamy, by ubierać się stosownie do pogody, uprawiać sport, właściwie się odżywiać.  W dzisiejszym artykule więcej czasu poświęcimy zdrowemu odżywianiu.
Więcej…
 
Strona 1 z 3
order flagyl purchase clomid cheap buy amoxil online no prescription can you buy priligy in usa purchase glucophage