Biblioteka


Nowi czytelnicy PDF Drukuj Email

W dniach 15. i 18. grudnia 2017 r. w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych na czytelników, w której wzięło udział 107 uczniów. Pierwszoklasiści przybyli do biblioteki wraz z wychowawcami. Wszyscy uczniowie zostali pokrótce zapoznani z zasadami funkcjonowania biblioteki szkolnej, z regulaminem obowiązującym w wypożyczalni i czytelni oraz księgozbiorem przeznaczonym dla dzieci.
Więcej…
 
Nowi czytelnicy PDF Drukuj Email

Dnia 27 marca w bibliotece Szkoły Podstawowej nr 21 odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych na czytelników. W uroczystości wzięło udział 29 dzieci wraz z wychowawcami.

Po przybyciu do biblioteki uczniowie zapoznali się pokrótce z regulaminem. Odpowiadali też na pytania związane z poszanowaniem książek i okazało się, że doskonale znają zasady obowiązujące podczas czytania.

W trakcie konkursów pierwszoklasiści wykazali się  znajomością ulubionych bajek i baśni. Za poprawnie wykonane zadania otrzymali drobne nagrody.

Następnie dzieci złożyły przyrzeczenie i otrzymały pamiątkowy dyplom. Każdy uczeń otrzymał zakładkę i wypożyczył książkę.

Mam nadzieję, że pozyskaliśmy nowych czytelników, którzy chętnie będą odwiedzać bibliotekę, by poczytać czasopisma  lub wypożyczyć książkę.

 

 
Konkurs Recytatorski PDF Drukuj Email

Dnia 11 maja 2016 r. w Bibliotece Centrum Szkolenia Logistyki odbył się Konkurs Recytatorski "MAM  SERCE  BIAŁO - CZERWONE".
Na scenie zaprezentowali się uczniowie szkół podstawowych i młodzież gimnazjów. Uczestników oceniało profesjonalne jury.
Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów z klasy VI d: Zuzanna Stawicka, Magdalena Smulska i Igor Broniecki,
którzy bezbłędnie wyrecytowali wybrane wiersze. Naszym reprezentantom nie udało się zdobyć czołowych miejsc, ale występ był dla nich doświadczeniem scenicznym. Organizatorzy nagrodzili wszystkich uczestników dyplomami. Gratulujemy!
Więcej…
 
Pasowanie PDF Drukuj Email

W lutym w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas I na czytelników. Pierwszoklasiści przybyli wraz z wychowawcami.
Na początku  spotkania z książką nauczyciel biblioteki zapoznał dzieci pokrótce z regulaminem i zasadami korzystania ze zbiorów bibliotecznych.
W trakcie uroczystości uczniowie wysłuchali kilku wierszy o poszanowaniu książek, a następnie sami mogli wykazać się znajomością bajek.
Więcej…
 
LEKKOATLETYCZNE ZAWODY SPORTOWE PDF Drukuj Email

LEKKOATLETYCZNE ZAWODY SPORTOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ROCZNIKA 2003 I MŁODSZYCH.


Dnia 14 grudnia 2015r. roku na hali Grudziądzkiej Olimpii odbyły się lekkoatletyczne, międzyszkolne zawody halowe. Rywalizacja o podium była za każdym razem mocno zacięta i trzeba było się nieźle napocić aby stanąć na podium.
Każdy zawodnik startował tylko w jednej konkurencji, a były one następujące: 60m, 300m, 600m ( dziewczęta), 1000m ( chłopcy), skok w dal.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234następnaostatnia»

Strona 1 z 4
 
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Złote myśli

Dobrze jest budzić się z przekonaniem, że dzień , który się zaczyna, wniesie dużo dobrego do mojego życia.

Obecnie

Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości 

Sonda

Z czego korzystasz najczęściej odrabiając zadanie domowe (proszę wybrać jedną odpowiedź)?
 

Imieniny

15 Listopada 2018
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Albert, Alberta,
Albertyna, Artur,
Artus, Idalia,
Leopold, Leopoldyna,
Przybygniew, Roger
Do końca roku zostało 47 dni.

Licznik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj191
mod_vvisit_counterWczoraj190
mod_vvisit_counterW tym tygodniu856
mod_vvisit_counterZeszłego tygodnia1171
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2310
mod_vvisit_counterZeszłego miesiąca7382
mod_vvisit_counterIlość wejść614826

0 7
Twoje IP: 54.82.79.137
,
Today: Lis 15, 2018
order flagyl purchase clomid cheap buy amoxil online no prescription can you buy priligy in usa purchase glucophage