Nowi czytelnicy PDF Drukuj Email

W dniach 15. i 18. grudnia 2017 r. w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych na czytelników, w której wzięło udział 107 uczniów. Pierwszoklasiści przybyli do biblioteki wraz z wychowawcami. Wszyscy uczniowie zostali pokrótce zapoznani z zasadami funkcjonowania biblioteki szkolnej, z regulaminem obowiązującym w wypożyczalni i czytelni oraz księgozbiorem przeznaczonym dla dzieci.
Pierwszoklasiści zapoznali się też z czasopismami, z których mogą korzystać w czytelni. Po zajęciu miejsc dzieci wysłuchały wiersza o zniszczonej książce. Uczniowie odpowiadali też na pytania związane z poszanowaniem książek i okazało się, że doskonale zapamiętali zasady obowiązujące podczas czytania. Następnie nauczyciel biblioteki przeszedł do zadań przygotowanych dla pierwszaków. Dzieci mogły wykazać się swoją wiedzą na temat znajomości bajek, biorąc udział w dwóch konkursach. Pierwszaki odważnie przystępowały do zadań konkursowych, za które otrzymały drobne upominki. Wszyscy pierwszoklasiści złożyli uroczyste przyrzeczenie, a wychowawcom wręczono dyplomy PASOWANIA NA CZYTELNIKA. Każde dziecko otrzymało zakładkę. Po uroczystości uczniowie chętnie wypożyczyli pierwsze książki.
 
 
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Złote myśli

Początek każdego nawyku jest jak niewidzialna nić, jednak ilekroć powtarzamy swoje działania, wzmacniamy tę nić, dodajemy do niej kolejny splot, aż staje się potężną liną i oplątuje nas więzami nie do zerwania - więzami myśli i czynów.

Obecnie

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

Sonda

Z czego korzystasz najczęściej odrabiając zadanie domowe (proszę wybrać jedną odpowiedź)?
 

Imieniny

15 Listopada 2018
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Albert, Alberta,
Albertyna, Artur,
Artus, Idalia,
Leopold, Leopoldyna,
Przybygniew, Roger
Do końca roku zostało 47 dni.

Licznik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj194
mod_vvisit_counterWczoraj190
mod_vvisit_counterW tym tygodniu859
mod_vvisit_counterZeszłego tygodnia1171
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2313
mod_vvisit_counterZeszłego miesiąca7382
mod_vvisit_counterIlość wejść614829

0 6
Twoje IP: 54.82.79.137
,
Today: Lis 15, 2018
order flagyl purchase clomid cheap buy amoxil online no prescription can you buy priligy in usa purchase glucophage