Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji PDF Drukuj Email
Szkoła - imprezy i wydarzenia


Europejski  Tydzień Świadomości Dysleksji

W dniach 23 i 24 października 2017 r. w naszej szkole w ramach Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji  odbyły się zajęcia dla dzieci z klas I-VII.

Nauczyciele organizujący spotkanie z uczniami postanowili pokazać, że nauka może być świetną zabawą. Dzieci z trudnościami w nauce mogły uczestniczyć  w różnorodnych zajęciach i konkursach.  Z uśmiechem na ustach i wielkim zapałem przystąpiły do rozwiązywania krzyżówek i rebusów.  Brały udział w różnorodnych grach i zabawach logicznych, grach planszowych i ćwiczeniach grafomotorycznych. Mogły też zrelaksować się podczas  muzykoterapii.

 

 
order flagyl purchase clomid cheap buy amoxil online no prescription can you buy priligy in usa purchase glucophage