„Akademia Bezpieczeństwa” PDF Drukuj Email
Szkoła - imprezy i wydarzenia


Projekt „Akademia Bezpieczeństwa”

W ramach szkolnych programów profilaktyki Dobre kino z dawką wiedzy i Akademia Bezpieczeństwa w kinie Helios rozpoczęły się spotkania dla uczniów szkół podstawowych. Odbiorcami projektu wspierającego działania szkół podstawowych są m.in. uczniowie kl. VII a, VII b, VII c i VII e, którzy 30.10.2017 uczestniczyli w pierwszym spotkaniu z cyklu pięciu zaplanowanych przez organizatorów. Dotyczyło ono tematyki uzależnień, takich jak alkohol, papierosy, narkotyki, siecioholizm, fonoholizm. Przedstawiciel policji z Zespołu d/s Profilaktyki Społecznej oraz specjaliści do spraw uzależnień z Ośrodka Profilaktyki Uzależnień Dzieci i Młodzieży rozmawiali z uczniami

o przebiegu uzależnień i ich skutkach. Siódmoklasiści obejrzeli przygotowaną przez uczennice gimnazjum i szkół średnich scenkę ukazującą, jak uzależnienie może zniewolić człowieka. Po spotkaniu z ekspertami nastąpiła projekcja filmu „Tarapaty”, który opowiadał o wakacyjnej przygodzie Julki, Olka i jego psa Pulpeta. Żartobliwa i jednocześnie trzymająca w napięciu historia o przyjaźni spodobała się młodym widzom. Z niecierpliwością czekają na kolejne spotkanie z cyklu „Akademia Bezpieczeństwa”, którego tematem, jak zapewnia organizator, będzie agresja i przemoc rówieśnicza, a filmem, który obejrzą uczniowie, Gwiezdne wojny. Ostatni JediProjekt „Akademia Bezpieczeństwa”

 

 

W ramach szkolnych programów profilaktyki Dobre kino z dawką wiedzy i Akademia Bezpieczeństwa w kinie Helios rozpoczęły się spotkania dla uczniów szkół podstawowych. Odbiorcami projektu wspierającego działania szkół podstawowych są m.in. uczniowie

kl. VII a, VII b, VII c i VII e, którzy 30.10.2017 uczestniczyli w pierwszym spotkaniu

z cyklu pięciu zaplanowanych przez organizatorów. Dotyczyło ono tematyki uzależnień, takich jak alkohol, papierosy, narkotyki, siecioholizm, fonoholizm.  
Przedstawiciel policji z Zespołu d/s Profilaktyki Społecznej oraz specjaliści do spraw uzależnień z Ośrodka Profilaktyki Uzależnień Dzieci i Młodzieży rozmawiali z uczniami
o przebiegu uzależnień i ich skutkach. Siódmoklasiści obejrzeli przygotowaną przez uczennice gimnazjum i szkół średnich scenkę ukazującą, jak uzależnienie może zniewolić człowieka. Po spotkaniu z ekspertami nastąpiła projekcja filmu „Tarapaty”, który opowiadał o wakacyjnej przygodzie Julki, Olka i jego psa Pulpeta. Żartobliwa i jednocześnie trzymająca w napięciu historia o przyjaźni spodobała się młodym widzom. Z niecierpliwością czekają na kolejne spotkanie z cyklu „Akademia Bezpieczeństwa”, którego tematem, jak zapewnia organizator, będzie agresja i przemoc rówieśnicza, a filmem, który obejrzą uczniowie, Gwiezdne wojny. Ostatni Jedi

 
order flagyl purchase clomid cheap buy amoxil online no prescription can you buy priligy in usa purchase glucophage