wakacje PDF Drukuj Email
Menu główne - informacje

W dniu 24 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017.

W obecności zaproszonych rodziców i nauczycieli  uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016.  Wręczone zostały nagrody i świadectwa z wyróżnieniem najlepszym uczniom szkoły. Gratulujemy i życzymy wszystkim  podobnych osiągnięć podczas  nauki w przyszłym roku szkolnym.

Świetlica

Niczego wielkiego nie osiągnie się nigdy bez wielkich ludzi, a ludzie stają się wielcy, kiedy są zdecydowani, by się takimi stać.

Twoje IP: 54.221.75.115