PROJEKT EDUKACYJNY LEPSZA SZKOŁA PDF Drukuj Email
Menu główne - informacje

PROJEKT EDUKACYJNY LEPSZA SZKOŁA


Lepsza Szkoła to ogólnopolski projekt edukacyjny prowadzony przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Nasza szkoła  w roku szkolnym 2016/2017 realizowała ten projekt  z matematyki. Uczestniczyli w nim uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych pod opieką nauczycieli matematyki. Projekt ma na celu badanie efektywności nauczania, podnoszenie efektywności kształcenia i uczenia się. Poziom wiedzy i umiejętności uczniów mierzony jest za pomocą specjalistycznych narzędzi pomiaru dydaktycznego.
Uczestnictwo w projekcie  daje nauczycielom możliwość badania kompetencji uczniów, porównania wyników swoich klas z wynikami uczniów w województwie i  całej Polsce, zaplanowania pracy na cały rok szkolny oraz analizy osiągnięć uczniów.
Standaryzowane testy „Sesje z plusem” przeprowadzone były  przez nauczycieli matematyki  trzy razy w roku szkolnym : na wejście, po I semestrze i na koniec roku szkolnego. Dały one możliwość badania bieżących postępów w nauce całych zespołów klasowych i pojedynczych uczniów oraz możliwość stałej i rzetelnej oceny postępów uczniów w ciągu każdego roku nauki matematyki. W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła uzyskała  certyfikat uczestnictwa w projekcie, a nauczyciele matematyki odpowiedzialni za prowadzenie projektu otrzymali  stosowne zaświadczenia. 
 

Świetlica

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Złote myśli

Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć - świadczy o naszej mądrości.

Obecnie

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Sonda

Z czego korzystasz najczęściej odrabiając zadanie domowe (proszę wybrać jedną odpowiedź)?
 

Imieniny

15 Listopada 2018
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Albert, Alberta,
Albertyna, Artur,
Artus, Idalia,
Leopold, Leopoldyna,
Przybygniew, Roger
Do końca roku zostało 47 dni.

Licznik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj230
mod_vvisit_counterWczoraj190
mod_vvisit_counterW tym tygodniu895
mod_vvisit_counterZeszłego tygodnia1171
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2349
mod_vvisit_counterZeszłego miesiąca7382
mod_vvisit_counterIlość wejść614865

0 4
Twoje IP: 54.221.75.115
,
Today: Lis 15, 2018
order flagyl purchase clomid cheap buy amoxil online no prescription can you buy priligy in usa purchase glucophage