Szkoła z klasą
szkoła z klasą PDF Drukuj Email
Nasza szkoła włączyła się do programu "Szkoła z klasą" organizowanego pod patronatem prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, przez "Gazetę Wyborczą", portal internetowy gazeta.pl oraz Centrum Edukacji Obywatelskiej Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

 

Celem akcji było uzyskanie prestiżowego tytułu "SZKOŁA Z KLASĄ". Aby ten tytuł uzyskać należy wykonać sześć spośród trzydziestu zaproponowanych przez organizatorów zadań w sześciu grupach tematycznych w ciągu bieżącego roku szkolnego. Przy realizacji poszczególnych zadań niezbędna jest współpraca wszystkich członków społeczności naszej szkoły począwszy od uczniów poprzez nauczycieli a na dyrekcji skończywszy. Szkoła wybrała następujące zadania do realizacji:

 

 

1. Sprawdźmy, czego nauczyliśmy
2. Oceniamy tak, by pomagać się uczyć
3. Festiwal nauki
4. Praca dla innych
5. Szkoła bez przemocy
6. Więcej kultury

 
 
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Złote myśli

Dobrze jest budzić się z przekonaniem, że dzień , który się zaczyna, wniesie dużo dobrego do mojego życia.

Obecnie

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Sonda

Z czego korzystasz najczęściej odrabiając zadanie domowe (proszę wybrać jedną odpowiedź)?
 

Imieniny

15 Listopada 2018
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Albert, Alberta,
Albertyna, Artur,
Artus, Idalia,
Leopold, Leopoldyna,
Przybygniew, Roger
Do końca roku zostało 47 dni.
order flagyl purchase clomid cheap buy amoxil online no prescription can you buy priligy in usa purchase glucophage