Szkoła Podstawowa nr 21 w Grudziądzu
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 23 czerwca 2017 10:22

W dniu 24 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017.

W obecności zaproszonych rodziców i nauczycieli  uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016.  Wręczone zostały nagrody i świadectwa z wyróżnieniem najlepszym uczniom szkoły. Gratulujemy i życzymy wszystkim  podobnych osiągnięć podczas  nauki w przyszłym roku szkolnym.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 21 czerwca 2017 11:55

PROJEKT EDUKACYJNY LEPSZA SZKOŁA


Lepsza Szkoła to ogólnopolski projekt edukacyjny prowadzony przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Nasza szkoła  w roku szkolnym 2016/2017 realizowała ten projekt  z matematyki. Uczestniczyli w nim uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych pod opieką nauczycieli matematyki. Projekt ma na celu badanie efektywności nauczania, podnoszenie efektywności kształcenia i uczenia się. Poziom wiedzy i umiejętności uczniów mierzony jest za pomocą specjalistycznych narzędzi pomiaru dydaktycznego.
Więcej…
 
PDF Drukuj Email
sobota, 10 czerwca 2017 18:08
Uczennica Amelia Rebel w imieniu uczniów klas I -III, przekazała na ręce Pana Dyrektora A. Przybylaka
list skierowany do córki Zofii i syna Andrzeja Pileckich (Potomków Naszego Patrona Szkoły W. Pileckiego), rysunki oraz raport.
List został napisany przez zespół redakcyjny uczennic klasy III c Oliwię i Weronikę pod okiem Pani E. Zimińskiej.
Rysunki wykonali uczniowie klasy III c.
Raport zawierał zdjęcia z przedsięwzięć związanych z kultywowaniem pamięci o Patronie W. Pileckim
jakie podjęli uczniowie klas I - III w ostatnim czasie.
Zdjęcia dotyczyły składania kwiatów przy pomniku i tablicy pamiątkowej W. Pileckiego przez harcerzy 'Trampów" z drużynową Panią Edyta Ogonowską,
apelu klasy II g o Witoldzie Pileckim,  konkursie, Święcie Szkoły.
Teczkę i pozdrowienia od uczniów przekaże Pan Dyrektor na V Zjeździe Szkół im. W. Pileckiego w Katowicach już 12 czerwca.
Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 06 czerwca 2017 20:23


Wicemistrzowie Miasta Grudziądza w Czwórboju Lekkoatletycznym.

25 maja 2017r. na stadionie Olimpii odbyły się zawody sportowe pod nazwą Czwórbój Lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców rocznika 2004 i młodszych.

Zawodnicy startowali w konkurencjach: biegu na 60m, skoku w dal, w rzucie piłeczką palantową, dziewczęta: w bieg na 600m oraz chłopcy na 1000m. Uczniowie startowali w sześcioosobowych drużynach, gdzie suma punktów pięciu zawodników decydowała o zwycięstwie.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 03 czerwca 2017 19:07

OBCHODY ŚWIĘTA SZKOŁY – 2 czerwca 2017r.Szkoła ,do której uczęszczamy , zawsze zabiegała o to , aby wychowywać uczniów w duchu patriotyzmu ,uczyła o historii ojczyzny i o niezwykłych ludziach , którzy historię tworzyli.
Takim człowiekiem , wielkim Polakiem i wzorcem do naśladowania jest rtm. Witold Pilecki- Patron Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5.
Tegoroczne obchody Święta Szkoły związane były z 69. rocznicą śmierci wielkiego patrioty i 20-leciem nadania imienia naszej Szkole Podstawowej nr 21.Zgodnie z tradycją miały one miejsce 25 maja.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 25 maja 2017 11:25


W DNIU 23.05.2017 SZTAB MIEJSKI WOŚP W GRUDZIĄDZU  - III SZCZEPU ZHP  im. Szarych Szeregów - 29 GGDH TRAMPY przy ZSO nr 5 w Grudziądz,

ZAPROSIŁ WSZYSTKICH  WOLONTARIUSZY 25 FINAŁU WOŚP W GRUDZIĄDZ WRAZ Z ICH OPIEKUNAMI NA PODSUMOWANIE TEGOROCZNEGO JUBILEUSZOWEGO FINAŁU WOŚP POŁĄCZONEGO Z MŁODZIEŻOWYM KLUBEM DYSKUSYJNYM I Z PROJEKCJĄ FILMU "JEŹDZIEC WIELORYBÓW"
Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 14 czerwca 2017 12:11


Międzyszkolny konkurs matematyczny „ Liga Zadaniowa”


W kwietniu zakończył się międzyszkolny konkurs przedmiotowy z matematyki  „ Liga Zadaniowa” dla uczniów klas VI  oraz klas I i II gimnazjum. Jego organizatorem jest  Wydział Matematyki Informatyki UMK w Toruniu, a współorganizatorem Kujawsko – Pomorskie Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Etap szkolny tego konkursu przeprowadzony został w październiku . Wzięli w nim udział  uczniowie klasy VI a, VI d i VI e .  Każdy z nich miał prawo udziału w  etapie rejonowym, który składał się z trzech spotkań konkursowych . Do każdego spotkania uczniowie sumiennie się przygotowywali. Rozwiązywali dużą ilość zadań zarówno w domu, jak i w szkole pod kierunkiem nauczyciela uczącego.
Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 08 czerwca 2017 11:17

WIELKI SUKCES CHŁOPCÓW Z SP 21!!!
Dnia 07.06.2017 uczniowie z Naszej szkoły zdobyli III miejsce w Mistrzostwach Województwa w Trójboju LA. O tytuł Mistrza walczyło 16 najlepszych drużyn. Chłopcy awansowali do finału po wcześniejszym zwycięstwie w Grudziądzu.
Więcej…
 
PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 czerwca 2017 14:06
Dzień Dziecka w naszej świetlicy.Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Żurawski   
sobota, 03 czerwca 2017 18:49


Dnia 31 maja 2017 roku w naszej szkole odbył się pierwszy  Międzyszkolny Konkurs z  języka angielskiego „ Master of proverbs” dla klas IV-VI. W konkursie wzięło udział maksymalnie 3 uczniów klas IV-VI z różnych szkół grudziądzkich wytypowanych przez nauczycieli języka angielskiego. Celem konkursu było  rozwijanie i doskonalenie umiejętności językowych  uczniów oraz pogłębianie wiedzy z zakresu idiomów i przysłów używanych w życiu codziennym.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez EwaZimińska   
czwartek, 18 maja 2017 10:16


Od kilku tygodni w klasach trzecich trwa gorący okres zmagań konkursowych. Dzieci biorą udział zarówno w konkursach szkolnych, jak i międzyszkolnych. Systematycznie odnoszą sukcesy. Nie inaczej było 15 maja.

Dwie uczennice: OLIWIA DUDZIŃSKA III C i JULIA OSIEWICZ III F reprezentowały naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie ortograficznym Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT, który odbył się w SP 20 na Rządzu.

Oto dyktando, które musiały napisać:

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 59
 

Świetlica

WBK - sponsor

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Złote myśli

Pozwól mówić sercu, a słowa same się znajdą. Tylko serce trafia do serc, nie zimne rozumowanie.

Obecnie

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

Sonda

Z czego korzystasz najczęściej odrabiając zadanie domowe (proszę wybrać jedną odpowiedź)?
 

Imieniny

15 Listopada 2018
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Albert, Alberta,
Albertyna, Artur,
Artus, Idalia,
Leopold, Leopoldyna,
Przybygniew, Roger
Do końca roku zostało 47 dni.

Licznik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj194
mod_vvisit_counterWczoraj190
mod_vvisit_counterW tym tygodniu859
mod_vvisit_counterZeszłego tygodnia1171
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2313
mod_vvisit_counterZeszłego miesiąca7382
mod_vvisit_counterIlość wejść614829

0 6
Twoje IP: 54.82.79.137
,
Today: Lis 15, 2018
order flagyl purchase clomid cheap buy amoxil online no prescription can you buy priligy in usa purchase glucophage